Наука, якою пишаються

20 квітня 2017

Студенти групи ТК-3-13 разом із доцентом кафедри технології консервування Світланою Матко та куратором Ольгою Бендерською відвідали провідний науковий заклад – Інститут продовольчих ресурсів НААН України.

На сьогоднішній день – це сучасний науково-дослідний центр, що займається проблемами безпечності продуктів харчування та розробленням нових технологій.

Співробітники Інституту познайомили студентів із сучасними видами цукрозамінників на основі апіпродуктів і розробками в галузі технології цукру та полісахаридів. Також фахівці провели ознайомчу екскурсію в науково-дослідній лабораторії інституту та охоче відповідали на всі питання стосовно приладів та устаткування.

Але особливу увагу студентів привернула лабораторія проблем перероблення продукції рослинництва,  яка займається розробленням сучасних видів біопалива та впровадженням ресурсозберігаючих технологій.

Студенти та співробітники кафедри технології консервування висловлюють щиру вдячність фахівцям Інституту продовольчих ресурсів за надану можливість ознайомитися з роботою сучасного наукового центру та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.