Наука для практики

17 березня 2017

16 березня 2017 року на базі  Львівського інституту економіки і туризму відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Туризм».

До участі у конкурсі були надіслані 79 студентських наукових робіт із усіх регіонів України. Для фінішного етапу відібрані 18 кращих робіт, серед яких наукове дослідження  магістра нашого університету спеціальності «Туризм» Марини Опалько на тему «Автоматизація управління туристичним підприємством». У роботі розкриті особливості використання сучасного туристичного сервісу «Trip my dream» для підвищення якості обслуговування туристів.

Під час захисту роботи магістранткою журі конкурсу відзначило актуальність і практичне значення теми дослідження, а також глибоке володіння матеріалом, що було продемонстроване під час відповідей на численні запитання присутніх.

За результатами захисту Марина Опалько посіла 1 місце і була відзначена Дипломом І ступеню.

Вітаємо переможницю!