Наука – виробництву

11 вересня 2017

За результатами виконаних науковцями кафедри технології зберігання і переробки зерна рекомендацій по договору між НУХТ і ТОВ «Лозовськой елеватор» холдингу «Агросіті-Інвест» (науковий керівник – професор Ігор Гапонюк) у 1 півріччі 2017 були виконані будівельно-монтажні роботи за авторським супроводженням кафедри.

Особливістю цих робіт є підвищення конкурентноздатності вітчизняних технологій сушіння за рахунок збільшення продуктивності технологій сушіння на 45% та зменшення енергоємності на 40% зі зменшенням рівня забруднення довкілля на 65%.

На фотографіях представлені епізоди комісійної експертизи будівельно-монтажних робіт зерносушильного комплексу на елеваторі ТОВ «Лозовський елеватор» Харківської області 7-8 вересня 2017 р. за участю керівництва холдингу «Агросіті-Інвест», ТОВ «Лозовський елеватор» і викладачів кафедри технології зберігання і переробки зерна НУХТ.