Наука – виробничникам

3 березня 2017

1-3 березня у Києві працював Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки (International Forum Food Industry and Packaging, IFFIP) - головна подія пакувальної і харчової індустрії України, що є сполучною ланкою між постачальниками і виробниками обладнання, упаковки та переробними і виробничими компаніями, які його потребують. IFFIP представлений самостійними галузевими виставками «Пак Експо», «Продекспо», «ПродТехМаш» і «Хлібопекарська і кондитерська індустрія».

Фахівці факультету інженерної механіки та пакувальної техніки нашого університету – традиційно активні учасники всіх заходів IFFIP, а також впродовж багатьох років спільно з Клубом пакувальників України організовують та проводять у рамках форуму науково-практичну конференцію молодих учених «Новітні технології пакування». Цього року вона відбулася вшістнадцяте й, як і завжди, зібрала наукову молодь і визнаних корифеїв галузі з усієї України. Ключові теми, винесені до розгляду в рамках роботи конференції: нові пакувальні матеріали і технології, вузли та пристрої пакувального машинобудування, відходи упаковки у вторинну сировину.

Відкрив роботу зібрання президент Клубу пакувальників Валерій Кривошей, який відзначив надзвичайну актуальність конференції й практичну цінність наукових пошуків молодих учених. Модераторами заходу виступили завідувач кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв, професор Олександр Гавва і професор кафедри технічної механіки і пакувальної техніки Микола Якимчук.

Заслухані доповіді спонукали присутніх до жвавого обговорення. Надзвичайно зацікавили учасників конференції доповіді спеціалістів нашого університету «Вплив зниження тиску на руйнування стінок клітин продукту в процесі вакуумування», «Аналіз та дослідження вагових дозаторів періодичної дії для рідкої продукції» та ін.

Усі доповідачі отримали пам’ятні подарунки від Клубу пакувальників України, а також збірники матеріалів конференції, які вийшли окремим додатком до журналу «Упаковка».

Фотоальбом...