Натхнення до спорту

1 листопада 2017

Нещодавно другий курс біотехнологів у супроводі асистента кафедри біотехнології і мікробіології Тетяни Белемець відвідав хокейний матч команд професіональної хокейної ліги України – «Торнадо» та «Арсенал».

Протягом усієї запеклої гри студенти із захопленням слідкували та обговорювали кожну забиту шайбу, болісно сприймали кожну дискваліфікацію від судді за порушення гравцями «Торнадо» та «Арсеналу» правил, співчували усім спортивним травмам хокеїстів на льоду й коментували запальні сутички між конкурентними командами. Після гри кожний зі студентів мав змогу поспілкуватися з хокеїстами команди «Торнадо» та поповнити свої фотоальбоми вдалими спільними селфі з улюбленими гравцями.

Натхненні яскравими вміннями хокеїстів професіональної хокейної ліги України одночасно триматись на льоду та вести гру, другокурсники виявили бажання й собі підкорити льодову арену. Тому й відвідали сеанс масового катання. Про чудові вихідні дні наших біотехнологів красномовно говорять їх посмішки на фото.