Насичена програма

14 квітня 2017

10-14 квітня в Полтавському коледжі харчових технологій нашого університету відбувся тиждень циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін.

11 квітня викладачі соціально-економічних дисциплін Наталія Гайворонська та Наталія Гавриленко провели інтерактивну лекцію «Здорове харчування як складова здорового способу життя». До проведення заходу також долучилися волонтери загону «Єдність» Гліб Розмовенко та Олександр Помилой. Студенти коледжу в ігровій формі ознайомилися з основними принципами здорового харчування, усвідомили необхідність їх дотримання, встановили взаємозв’язок між здоровим харчуванням та здоровим способом життя.

12 квітня під керівництвом викладача Анастасії Нижник студенти взяли участь у «круглому» столі «Гроші і податки в нашому житті». Учасники розповіли про походження термінів «гроші», «гривня», розкрили функції грошей, розказали про еволюцію зовнішнього вигляду гривні, познайомилися з основними правилами правильного використання грошей, розкрили суть податків, податкової системи, познайомили з найдивнішими податками в історії.

Для всіх бажаючих експонувалася виставка плакатів «Історія української гривні», підготовлена Анастасією Нижник та Оксаною Бортник, на якій відображена історія змін нашої національної валюти за часів незалежності.

13 квітня викладачами фізичного виховання Надією Гагаєвою, Аліною Кметь, Олегом Шерстюком та Олександром Шерстюком проведений флешмоб «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати!».

Цього ж дня відбулася науково-теоретична конференція «Відмивання «брудних» грошей - одна з головних загроз для економічної безпеки України». Цей захід організував і провів викладач Михайло Танчин. Студенти підготували наукові доповіді «Зміцнення національної валюти – чинник забезпечення економічної безпеки України» (Андрій Колісник, Валентин Кушнір), «Відмивання «брудних» грошей - одна із загроз для економічної безпеки держави» (Анатолій Гуліка, Юрій Ткаленко), «Фінансова безпека фондового ринку України» (Максим Коляда), «Зовнішньоекономічна безпека сучасної України» (Артем Рашин, Роман Різник).