Наші переможці

10 травня 2017

На базі Харківського державного університету харчування та торгівлі відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції».

На конкурс були представлені близько 100 робіт із різних вищих навчальних закладів. Рішенням конкурсної комісії претендентом на перемогу був обраний студент Навчально-наукового інституту харчових технологій нашого університету В’ячеслав Казміришен. Керівник наукової роботи – професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Віра Юрчак.

На пленарному засіданні підсумкової конференції Вячеслав Казміришен на високому рівні захистив результати представленої на конкурс роботи «Дослідження способів виготовлення безглютенових макаронних виробів з кукурудзяного борошна» та був нагороджений Дипломом І ступеня.

Вітаємо переможця та бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!