Наші дівчата – найкращі!

4 грудня 2017

Збірна команда університету з чирлідингу "Kiev Rockets" під керівництвом викладача кафедри фізичного виховання Марини Голян стала переможцем Всеукраїнського фестивалю груп підтримки!

30 листопада – 1 грудня 2017 р. у сімейному парку розваг «Galaxi» ТРЦ «Lavina Mall» відбулись Кубок України з чирлідингу та Всеукраїнський фестиваль шкільних і студентських груп підтримки.

Серед студентських колективів із 7 областей України та міста Києва, які боролися за головні нагороди у різних номінаціях, перемогу вибороли наші дівчата. У загальному заліку Національний університет харчових технологій посів перше місце. До складу команди увійшли: Вікторія Бурдун (ГС-3-6), Вікторія Минайлюк (ГС-2-8), Олександра Савотченко (УП-4-15), Ірина Величко (БО-4-12), Дар'я Нечипоренко  (МА-1-3), Альона Бондарчук (МН-2-6), Діана Цикало (ТІ-1-3), Наталія Стадник (ХТ-3-6), Дар'я Макаренко  (БТ-1-2), Олександра Нелюбіна (ХТ-1-5).

Нагадаємо, що змагання відбувалися в рамках фестивалю JuniorZ, який заснував відомий шоумен Олександр Педан.

Наші дівчата – найкращі! Пишаємось і бажаємо нових перемог!