Наша гордість

11 травня 2018

​Учасники студентського наукового гуртка «BIOTECH», який функціонує на базі кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ, щороку беруть участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Участь у ньому – завдання доволі непросте, адже сам конкурс відбувається у два етапи. На першому – найкращі наукові роботи відбираються призначеною комісією у межах певного ВНЗ, а на другому – галузевою конкурсною комісією і лише після цього студентів запрошують презентувати свою роботу на підсумковій науково-практичній конференції.

У 2017/2018 н.р. для участі у конкурсі студентами кафедри були подані 9 наукових робіт:

Назва спеціальності

Кількість поданих робіт для участі у І турі

Кількість відібраних робіт для участі у ІІ турі

Кількість відібраних робіт для участі у підсумковій науково-практичній конференції

Нагороди

Біотехнології та біоінженерія

4

4

4

Диплом І ступеня, Диплом ІІ ступеня,

Грамота за оригінальність ідеї,

Грамота за яскраву презентацію

Біологія

2

1

1

Диплом ІІІ ступеня

Технології захисту навколишнього середовища

1

1

1

Диплом оргкомітету

Харчові технології

2

2

2

Диплом ІІ ступеня, Диплом ІІІ ступеня

За результатами першого етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 8 робіт студентів кафедри були відібрані галузевою комісією для презентації на підсумковій науково-практичній конференції.

Зокрема Артем Герштман і Назар Костейков представляли результати своєї наукової роботи 11-13 квітня 2018 р. на базі Одеської національної академії харчових технологій (http://btmb.com.ua/vseukrajinskyy-konkurs-studentskyh-naukovyh-robit-zi-spetsialnosti-tehnologiji-zahystu-navkolyshnogo-seredovyscha-golovne-ne-peremoga-a-try-dni-v-odesi).

Дар’я Гаврилкіна, Наталя Корх, Вероніка Макієнко та Наталія Жалій – 18 квітня 2018 р. на базі Національного університету «Львівська політехніка (http://btmb.com.ua/ii-tur-vseukrajinskogo-konkursu-studentskyh-naukovyh-robit-za-spetsialnistiu-biotehnologiji-ta-bioinzheneriya-vitaemo-z-peremogoiu).

Олена Українець та Катерина Покойовець – 24 квітня 2018 р. на базі Національного університету харчових технологій (http://btmb.com.ua/uchasnyky-studentskogo-gurtka-biotech-peremozhtsi-vseukrajinskogo-konkursu-studentskyh-naukovyh-robit).

Анна Заярнюк – 26 квітня 2018 р. на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка (http://btmb.com.ua/prodovzhuemo-pidkoriuvaty-naukovi-vershyny-na-konkursi-naukovyh-robit-z-biologiji-tsogo-razu-poltava).

Наукові роботи наших студентів виявилися одними з найкращих, про що свідчать отримані нагороди: Диплом оргкомітету (Артем Герштман, Назар Костейков) зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища»; Диплом І ступеня (Наталія Жалій), Диплом ІІ ступеня (Дар’я Гаврилкіна), Грамота за оригінальність ідеї (Наталя Корх), Грамота за яскраву презентацію (Вероніка Макієнко) зі спеціальності «Біотехнології та біоінженерія»; Диплом ІІ ступеня (Катерина Покойовець), Диплом ІІІ ступеня (Олена Українець) зі спеціальності «Харчові технології»; Диплом ІІІ ступеня (Ольга Бородіна, Анна Заярнюк) зі спеціальності «Біологія».

Вітаємо студентів із перемогою та бажаємо їм подальших успіхів!

    СТРІЧКА НОВИН