Напередодні Дня відкритих дверей

15 листопада 2017

Напередодні Дня відкритих дверей НУХТ із метою професійної орієнтації щодо свідомого вибору випускниками майбутнього напряму професійної діяльності старший викладач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Інна Тригуб відвідала Львівський державний коледж харчової і переробної промисловості НУХТ і Львівську філію Національного університету харчових технологій.

Викладач зустрілася із викладачем облікових дисциплін Львівського коледжу й випускником НУХТ Дмитром Теслею. Обговорювали останні новини, пов’язані із навчанням у НУХТ: рейтинг ВНЗ України, навчання на нових спеціальностях, оплата навчання за контрактом, перспективи продовження навчання у НУХТ після закінчення коледжу, можливості для майбутніх фахівців після отримання вищої освіти в НУХТ, конкурентоспроможність випускників нашого університету.

Ділова зустріч із директором Львівської філії Ольгою Теслею була присвячена питанням дистанційної освіти: розроблення, зміст та обсяг ЕНК, удосконалення та спрощення матеріалу, доцільність використання мультимедійних технологій для забезпечення формування та розвитку ключових компетентностей (інформаційної та комунікативної), шляхи уникнення недосконалостей ЕНК.

Інна Тригуб  рекомендувала офіційний сайт НУХТ для ознайомлення з університетом і здобуття поточної інформації по будь-яких питаннях.