Найріднішим

12 травня 2017

​Щорічно у другу неділю травня в Україні відзначають День матері, вшановуючи найрідніших, найніжніших, наймудріших – матусь.

День матері - добре свято, коли можна нагадати найдорожчій людині про те, що ви її любите, поважаєте і цінуєте. Цього дня дітки традиційно дарують листівки і вироби, зроблені своїми руками, присвячують мамам вірші, співають пісні або готують сніданки.

Студентська рада факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу другий рік поспіль організовує в університеті відзначення Дня матері. Минулого року це був концерт, а цього року – фотозона, де всіх бажаючих фотографували на фоні яскравого банера з квітів, виготовленого студентами власноруч із табличками зі зворушливими написами, адресованими матусям – «Я люблю свою маму», «Мамо, дякую, що ти є», «Мамо, я люблю тебе», «Мамо, я сумую за тобою»… Всі, хто виявив бажання зробити фото, зможуть отримати його й подарувати своїм мамам.

До речі, до акції долучилися не лише студенти. На локації залюбки позували фотографам декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Доценко, його заступники Наталія Бондар, Віта Цирульнікова, Олена Тищенко, завідувач кафедри технології оздоровчих продуктів Галина Сімахіна, директор Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку Володимир Дикий, викладачі кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу, і, навіть, випускники минулих років.