На вістрі прогресу

11 листопада 2013

11 листопада в університеті відбулися установчі збори Асоціації сприяння розвитку винного та гастрономічного туризму в Україні, ініціатором створення якої виступив наш навчальний заклад.

Відкрив збори ректор нашого університету, професор Сергій Іванов, який, зокрема, зазначив, що вино і подорожі  завжди були тісно взаємопов’язаними, адже пригощання гостей національними напоями, в першу чергу вином, є елементом гостинності практично у всіх народів світу. Фахівців-виноробів і організаторів туристичного бізнесу об’єднує  і той фактор, що вино – це мистецтво, яке по праву можна вважати культурною спадщиною і  необхідно зберігати для наступних поколінь.

До створення Асоціації долучилися Українська корпорація по виноградарству та виноробній промисловості Міністерства аграрної політики і продовольства України,   Всеукраїнська    асоціація   туроператорів України, вищі навчальні заклади.

Асоціація  має на меті сприяння  розвитку  винного та гастрономічного туризму  в Україні шляхом популяризації оригінальної винної, гастрономічної та кулінарної  продукції, поширення автентичних національних традицій виноробства та кулінарії, створення та промоції винних і гастрономічних маршрутів, популяризацію національного  тематичного туристичного продукту на території України та за кордоном.

Нагадаємо, що наш навчальний заклад був першим в Україні, де розпочали готувати фахівців зі спеціалізації «винний туризм».