На старті вступу – магістри

6 липня 2018

​В університеті тривають вступні випробування до магістратури і розпочалися вступні випробування для вступників на навчання до аспірантури для здобуття наукового ступеня доктора філософії денної і заочної форм навчання.

6 липня претенденти на вступ для здобуття освітнього ступеня «магістр» денної та заочної форм навчання за спеціальностями «Технології захисту навколишнього середовища» (факультет біотехнології та екологічного контролю) і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Навчально-науковий інститут харчових технологій) пишуть додаткові вступні випробування.

Додаткове вступне випробування складають сьогодні і вступники до аспірантури. 9 липня вони складатимуть іспит з іноземної мови, а 11-го – зі спеціальності.

10 липня фахові вступні випробування чекають на вступників до магістратури факультетів автоматизації і комп’ютерних систем, біотехнології та екологічного контролю, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу за спеціальністю «Харчові технології», Навчально-наукового інституту харчових технологій. Вступники в магістратуру Навчально-наукового інституту економіки і управління за спеціальностями «Облік і аудит», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого здаватимуть у цей день іноземну мову.

Цього року ЗНО з іноземної мови мають складати наші вступники до магістратури за спеціальностями «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Економіка», «Міжнародні економічні відносини» і «Журналістика». Їх єдиний вступний іспит відбудеться 11 липня.

Ще одна сесія вступних випробувань на вакантні місця до магістратури та аспірантури відбудеться на початку серпня.

Нагадаємо, що уже з 12 липня розпочинається прийом документів для вступників на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти.

Бажаємо успіху всім вступникам нашого університету. Нехай вибір професії буде свідомим, і відповідатиме вашим схильностям, а здобуття якісної вищої освіти сприяє кар’єрному росту!