На старті магістерського злету

5 липня 2017

В університеті розпочалися вступні випробування до магістратури. Починаючи з 5 липня, претенденти на вступ для здобуття ОР «магістр» на денну та заочну форму навчання здають іспити з іноземної мови та фаху.

Сьогодні фахові вступні випробування здають вступники до магістратури факультетів автоматизації і комп’ютерних систем, біотехнології та екологічного контролю, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу та Навчально-наукового інституту харчових технологій. Вступникам до магістратури Навчально-наукового інженерно-технічного інституту імені академіка І.С. Гулого та Навчально-наукового інституту економіки і управління 5 липня випало складати вступні випробування з іноземної мови.

Наступні випробування відбудуться 7 липня, а додаткові вступні випробування на вакантні місця до магістратури – на початку серпня.

Нагадаємо, що вже з 12 липня розпочинається прийом документів для вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Бажаємо успіху всім вступникам нашого університету. Нехай ваші мрії здійсняться, здобуття якісної вищої освіти сприяє кар’єрному росту, а вибір професії буде свідомим і відповідатиме здібностям!