На Різдво до Прикарпаття!

21 грудня 2016

Із метою популяризації різдвяних звичаїв і традицій Карпатського регіону 21 грудня 2016 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму нашого університету за ініціативи студентської ради  відбувся конкурс-презентація «Святий вечір, добрий вечір».

Усіх присутніх із прийдешніми святами привітали директор коледжу Віра Кузнецова, заступник директора з виховної роботи Мирослав Хромей та почесний гість, начальник управління професійно-технічної, вищої освіти та молодіжної політики департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ігор Гаврилюк.

Кожна студентська група презентувала свій святковий стіл, який красувався 12-ма стравами - різдвяними смаколиками з Богородчанського, Надвірнянського, Яремчанського, Верховинського, Коломийського, Рогатинського, Косівського, Тлумацького районів Івано-Франківської області. Презентація різдвяних страв супроводжувалася колядками та різдвяними віншуваннями.

Педагогічні працівники та студенти коледжу не тільки познайомилися з традиціями святкування Різдвяних свят у різних куточках Прикарпаття, а й скуштували різноманітні страви української кухні, що готують на Святвечір.