На пульсі сучасності

8 листопада 2017

​7 листопада магістри-екологи разом із доцентами кафедри екології та збалансованого природокористування Оксаною Салавор та Оксаною Ничик відвідали  V Спеціалізовану виставку «Екологія підприємства», яка розпочала свою роботу у Міжнародному виставковому центрі за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України.

Основна мета форуму – впровадження новітніх науково-технічних природоохоронних досягнень на виробництві з метою забезпечення екологічної безпеки навколишнього природного середовища.

Магістри мали можливість ознайомитися із сучасними способами очищення промислових газопилових викидів;  промислових і побутових стічних вод; перероблення та утилізації відходів полімерів і гумотехнічних виробів; технологіями звукоізоляції, боротьби з шумом і вібрацією; методами очищення та відновлення ґрунтів.

Зацікавила студентів тема поводження з твердими промисловими відходами, а саме рециклінг відходів виробництва, обладнання для збирання, транспортування та утилізації відходів, природоохоронні технології експлуатації та рекультивації полігонів, поводження з небезпечними відходами.

На виставці також широко представлені системи контролю промислових викидів;  аналітичне,  лабораторне та контрольно-вимірювальне обладнання; сучасні комп’ютерні технології для екологічного моніторингу та оцінювання забруднення навколишнього середовища.

Кожний із відвідувачів виставки «Екологія підприємства» отримав порцію нової актуальної інформації у сфері охорони довкілля.