На пульсі розвитку сучасних технологій

3 квітня 2017

Тиждень методичної комісії природничо-математичної підготовки у Волинському коледжі нашого університету завершився студентською конференцією «Молекулярна хімія».

Здається, що вже все приготовлено і перевірено, але кулінарія продовжує розвиватися. І це підтвердили студенти відділення харчових технологій, які під керівництвом викладача фахових дисциплін Мар’яни Повар представляли свої здобутки і вміння у такому сучасному напрямку кулінарії, як молекулярна кухня. Особливістю цієї кухні є те, що під час приготування страви зовнішній вигляд продукту дуже змінюється.

Студенти дивували володінням деяких технік молекулярної кухні: сферифікацією та гелюванням. Майбутні технологи завоювали симпатії присутніх своєю майстерністю у приготуванні сфер із картопляного та яблучно-абрикосового пюре, спагеті вишневого з текстурою Агар, штруделя з яблуками й морозивом, декорованого їстівними, мереживними чіпсами. Звичайно, всю цю красу й смакоту студенти й викладачі, що були запрошені на конференцію, мали змогу дегустувати та оцінити.

Учасники студентської конференції поділилися секретами високої кухні та ще раз упевнилися в думці, що для ресторанного господарства майбутнє за молекулярною кухнею – і ті, хто це вчасно зрозуміє, зможуть підняти свої заклади на новий якісний рівень.