На перспективу

3 жовтня 2017

​Першокурсники спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) не гають часу і з перших тижнів навчання знайомляться з актуальними програмами стажувань і роботою ейчарів кращих роботодавців України. На виставці Internship від команди проекту StudPoint вони мали нагоду особисто поспілкуватись із HR-фахівцями та отримати від них відповіді на запитання щодо того, які вимоги висуваються до інтернів, які етапи відбору та умови проходження стажування, зокрема, в компаніях 1+1 Media, Альфа-Банк, PWC, Deloitte, Kreston, EY, Lifecell, Proficum, JTI, Райффайзен Банк Аваль, Goodyear, UKRRICHFLOT Natural Logistics, SMM school, KMPG, LOREAL, ПриватБанк, MAZARS, Укртелеком, British American Tobacco Україна,  Dentsu Aegis Network Ukraine.

Управлінці персоналом відвідали майстер-класи від представників лідерів банківського сектору:  Райффайзен Банк Аваль («Надійний банк: такий існує?») та ПриватБанку, який активно просуває формат онлайн-навчання як серед співробітників, так і з метою проходження студентами переддипломних (виробничих) практик. HR-спеціаліст міжнародної компанії Deloitte зробила короткий екскурс в професію, розповіла, які технології рекрутингу використовуються для набору делойтівців, навела оригінальні приклади того, як перевіряють кандидатів на стресостійкість, визначають їх психологічний портрет і здатність логічно мислити (brainteaser-інтерв’ю).

Залучення студентів до неформальних зустрічей із роботодавцями вже на першому курсі стало невід’ємною частиною навчального процесу для студентів ННІ ЕіУ, адже у такий спосіб вони швидше адаптуються у професійному середовищі і налагоджують корисні зв’язки на перспективу.