На користь навчальному процесу

14 вересня 2017

Доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Олег Євтушенко проводив для студентів групи ТЗ-4-6 лабораторне заняття з дисципліни «Проектування підприємств зберігання і переробки зерна з основами САПР», під час якого вони відпрацьовували методику проектування підприємств елеваторної промисловості, як до них на пару завітали студенти групи БТ-4-3.

Одні з найактивніших студенток четвертого курсу факультету біотехнології та екологічного контролю Ірина Татарчук та Анна Мартинюк, отримавши завдання по лабораторній роботі з дисципліни «Мікробіологія, санітарія і гігієна виробництв з основами НАССР», вирішили разом зі своїми колегами провести реальний експеримент і визначити параметри мікробіологічного стану аудиторії Ж-107. Завчасно підготовлені чашки Петрі з різними поживними середовищами були розташовані в контрольних точках аудиторії, а студенти провели відбір необхідних проб. Експеримент допоможе встановити реальні умови повітряного середовища, в яких проходять заняття багатьох студентів.

Наостанок, вони пообіцяли студентам групи ТЗ-4-6 надати їм результати після завершення експерименту з відповідними рекомендаціями.

Наші студенти ще раз підтвердили, що активна життєва позиція, співпраця і отримані знання можуть давати реальний позитивний результат для всіх учасників навчального процесу нашого університету.