На каву до міста Лева

1 листопада 2017

​В останні вихідні жовтня холодна та дощова погода не стала перепоною студентам перших-других курсів кафедри маркетингу на шляху до відвідин величного та  гостинного Львова.

Студенти разом із асистентом кафедри Іриною Ніколаєнко відвідали безліч історичних, архітектурних пам’яток і цікавих місць: Личаківське кладовище, видатні пам’ятники, сучасні та тематичні ресторації (Криївка), Музей аптека, Музей пива, собори (Церква Святого Юрія, церква Ольги і Єлизавети, Домініканський собор), а також відому Ринкову площу, міську Ратушу та багато інших культурних пам’яток.

Задоволені та стомлені насиченою поїздкою, але водночас переповнені позитивними емоціями і новими враженнями студенти пообіцяли не зупинятися на знайомстві тільки зі Львовом, а тому вже запланували собі весною відвідати інші історичні міста нашої мальовничої України та познайомитись ближче з її історично-культурним надбанням.