На часі

11 серпня 2017

​Університети України працюватимуть над поліпшенням освітніх програм у 6 сферах. Робота здійснюватиметься у межах 8-ми проектів, які перемогли на конкурсі програми Еразмус+ «Розвиток потенціалу вищої освіти з 2017 р.».

Проекти спрямовані на покращення освітніх програм у сферах технологій, біоінженерії, екології, менеджменту, логістики та агропромисловості. Окрім цього, вони запроваджуватимуть сучасні методи навчання і викладання та поліпшуватимуть співпрацю вишів із бізнесом і державою. У їх межах також створюватимуться інноваційні центри на основі обміну досвідом з країнами-членами і партнерами програми Еразмус+.

Загалом на конкурсі були відібрані 149 проектів, загальна вартість яких близько 7,5 млн. євро. У реалізації проектів візьме участь 41 українська організація.

Серед партнерів-переможців з України –  Міністерство освіти і науки, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, ДУ «НМЦ «Агроосвіта» та ін.

Нагадаємо, що напрям «Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE)» є окремим компонентом міжнародного виміру програми Еразмус+, за яким Європейський Союз надає підтримку проведення реформ у сфері вищої освіти. Сума виділених Європейським Союзом грантів на партнерства проектів складає понад 15 млн. євро.

    СТРІЧКА НОВИН