М’ясники йдуть в ногу з часом

17 травня 2018

​Доцент кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Олег Галенко організував виїзне заняття магістрантам кафедри в найкращому делікатес-маркеті України Le Silpo.

Керуюча компанії Галина Дрейт особисто провела розширену екскурсію для наших студентів по всіх відділах і виробництвах маркету та ознайомила їх із ноу-хау, які впроваджені в останні роки і які не зустрінеш на жодному виробництві в Україні.

Особливу увагу та зацікавленість студентів викликала камера німецького виробництва, яка була вперше встановлена в Україні для сухого дозрівання м'яса при виготовлені стейків різних рецептур, як традиційних, так і особливих модифікованих до вимог країн із різних куточків світу. Студенти дізналися про вимоги до якості фермерських продуктів та особливості зберігання і реалізації продуктів напрямку «ЕКО».

Ну, і, звісно ж, був детально розглянутий асортимент маркету. Цікавим стало те, що асортимент орієнтований на покупців із високим доходом та на 70% складається з продуктів преміум-групи від найкращих виробників із понад 100 країн світу! Крім того, цей маркет характеризується стильним дизайном та обладнанням преміум-класу.

Родзинкою екскурсії стала дегустація продукції – «генеральського» сала, домашніх ковбас і різних смаколиків, які не залишили байдужими жодного студента.

Студентам було запропоноване працевлаштування в компанії після закінчення навчання.

Отримана інформація та наочний приклад роботи такого рівня компанії, дадуть стимул нашим студентам більше уваги приділяти вивченню сучасних новітніх технологій і бути спокійними за своє майбутнє, адже компанії такого рівня чекають на них.

    СТРІЧКА НОВИН