Можливості кар’єрного зростання

8 листопада 2017

​8 листопада в університеті побувала представниця компанії «Cargill» в Україні Юлія Чубенко. За сприяння відділу працевлаштування НУХТ вона зустрілася й поспілкувалася зі студентами Навчально-наукового інституту харчових технологій, що навчаються за спеціалізацією «Технології зберігання і переробки зерна», та студентами Навчально-наукового інституту економіки і управління, що здобувають фах за спеціалізацією «Міжнародна економіка».

Гостя розповіла про компанію та програму стажування, яку «Cargill» пропонує студентам, умови участі у ній й перспективи професійного зростання для її випускників.
 Студенти скористалися нагодою заповнити анкети для відбору до програми, й задали багато запитань, що свідчить про їх зацікавленість перспективою стажування у «Cargill».
  Нагадаємо, що «Cargill» – один із найбільших в Україні експортерів зерна, олійних культур і продуктів їх перероблення.
  Це була попередня зустріч, більш ґрунтовно всі зацікавлені зможуть поспілкуватися з представниками компанії «Cargill» на Ярмарку вакансій, що відбудеться в університеті вже наступного тижня, 15 листопада.