Мовою цифр

14 липня 2017

​12 липня вступники почали подання документів на вступ до вищих навчальних закладів. Як і минулого року ті, хто вступає на основі повної загальної середньої освіти (ПЗСО), подають документи виключно в електронній формі. Вступники на основі ОКР «молодший спеціаліст» подають документи особисто до приймальних комісій.

За підсумками перших днів вступної кампанії згідно з даними Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) до відбіркових комісій інститутів і факультетів подали документи для здобуття ОКР «бакалавр» – на основі повної загальної середньої освіти 128 вступників на денну форму навчання і 25 – на заочну, на основі ОКР «молодший спеціаліст» 124 вступники на денну форму навчання і 3 – на заочну.

Найбільша кількість заяв на основі ПЗСО традиційно надійшла до Навчально-наукового інституту економіки і управління, на основі ОКР «молодший спеціаліст» – до Навчально-наукового інституту харчових технологій.

Бажаємо успіху нашим вступникам! Нагадуємо, що детальна інформація про вступ розміщена на вкладці «Вступнику» нашого сайту.