Мовні комунікації

2 квітня 2018

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації провела чергове засідання Еnglish speaking club традиційно за участю спеціального гостя зі Сполучених Штатів Stuart Snuggs і викладача Наталії Божок. Крім того, на засідання клубу завітали 12 студентів зі штату Арізона (США), які виявили бажання взяти участь в обговоренні актуальної та цікавої теми «The gender equality in Ukraine and in the USA» та познайомитися з українськими студентами.

Засідання розпочалося з презентації постеру, на якому були представлені найвпливовіші жінки сучасності з України та Америки, що стимулювало студентів до обговорення й виокремлення найбільш успішних представниць слабкої статті у вищезазначених країнах. Потім американські та українські студенти були поділені на групи, кожна з яких визначала сфери, у яких жінки могли би найбільш плідно працювати та реалізувати свій потенціал. Наступним етапом засідання стало обговорення та аналіз статті про гендерну рівність у таких відомих компаніях як «Procter&Gamble», «Microsoft», «Apple», тощо.

Засідання продовжилося творчим завданням, за яким студенти мали представити сучасний портрет жінки та чоловіка в Україні і США й порівняти відмінності гендерних особливостей, відповідно до країни й менталітету. Наприкінці засідання студенти разом із викладачами підвели підсумки за тематикою зустрічі та перейшли до більш неформального знайомства, що спонукало до обміну контактами й започаткувало американо-українську дружбу молоді, підвищило мотивацію українських студентів до вивчення англійської мови.

    СТРІЧКА НОВИН