Мовні компетенції

7 червня 2018

​На кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації відбулося завершальне засідання Еnglish speaking club, традиційно за участю спеціального гостя з Сполучених Штатів Stuart Snuggs та викладача Наталії Божок. Предметом обговорення стала цікава і актуальна для подорожуючих тема «Transportation in Ukraine and in the USA».

Засідання  розпочалося з уточнення специфічної лексики, розгадування кросворду та виконання ігрових вправ за тематикою зустрічі. На наступному етапі студенти з викладачами проаналізували інформаційний текст «Top ten transport for travelling in Ukraine and in the USA!», який став основою для дискусії про подорожування різними видами транспорту. Цікавою родзинкою засідання стала презентація «Different ways of travelling in the future», підготовлена студентом-магістром факультету автоматизації і комп’ютерних систем Володимиром Шапраном, у який він із ентузіазмом розповів про інноваційний транспорт для подорожей, що чекає людство у майбутньому.

Засідання було продовжене розподілом студентів на команди, кожна з яких отримала завдання. Перша команда мала визначити найзручніші види транспорту для подорожей та назвати їх переваги. Друга ж команда, навпаки, повинна була обрати найменш популярні види транспорту та розповісти про їх недоліки. На завершальному етапі зустрічі студенти з викладачами визначили, які транспортні засоби найкраще підходять для подорожей Україною та США.

Наприкінці засідання викладач Наталія Божок разом зі студентами подякувала Stuart Snuggs за плідну, цікаву співпрацю протягом навчальному року та подарувала йому  фото з учасниками Speaking club на пам'ять і сувеніри.

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації чекає всіх бажаючих студентів і викладачів на засіданнях Speaking club у новому навчальному році.

    СТРІЧКА НОВИН