Мовна практика

10 жовтня 2017

9 жовтня 2017 р. відповідно до плану змістового модулю старшим викладачем кафедри іноземних мов професійного спрямування Людмилою Власенко було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Ділова англійська мова» у групі ГС 1-4М на тему «Job Interview». Заняття колеги відвідали в.о. завідувача кафедри Олена Галинська та викладачі кафедри.

Безсумнівно, знання мови – це сьогодні не просто перевага, а нагальна вимога, життєва необхідність. Володіння іноземною мовою допомагає студентам в опануванні фахових навчальних дисциплін, збільшує можливості для отримання інформації, ділового спілкування, розширює світогляд. А головним є те, що для випускників нашого університету знання іноземної мови в майбутньому може стати однією з передумов їх успішного кар’єрного зростання.

Тема відкритого заняття надзвичайно актуальна, оскільки відповідає вимогам сьогодення, а особливо для студентів-магістрів, які незабаром проходитимуть співбесіди, щоб влаштуватися на роботу. Тому при навчанні студентів необхідно навчити їх основній термінології, познайомити з ключовими поняттями, необхідними для успішного працевлаштування.

Під час проведення заняття викладач застосовувала інтерактивні методи навчання іноземній мові та мультимедійні технології. Вдало підібрані система вправ, аудіо-, відеоматеріал, урізноманітнений роздатковий матеріал спонукали до активної навчально-пізнавальної діяльності студентів.