Мова моя солов’їна

2 березня 2018

​28 лютого 2018 року на базі Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка відбулася VIII Всеукраїнська олімпіада з української мови серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації (обласний етап), де Полтавський коледж харчових технологій НУХТ представила студентка групи 22-ТХ Анастасія Голобородько. Наша студентка посіла ІІІ місце серед знавців української мови.

Нагадаємо, що Анастасія також стала переможцем обласного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації і представила коледж на IV (Всеукраїнському) етапі конкурсу.

Перед початком конкурсу переможців обласного етапу нагородили дипломами Ліги українських меценатів та грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, вручили цікаві подарунки.

Вітаємо Анастасію з вагомими здобутками і бажаємо не зупинятися на досягнутому!