Мотивуючі зустрічі

12 травня 2015

12 травня 2015 р. в університеті відбувся тренінг-семінар «Професійні якості фахівця в галузі стандартизації, якості, експертизи та безпеки харчової продукції» від спеціалістів компанії «Метро Кеш енд Керрі» для студентів факультету технології оздоровчих продуктів та харчової експертизи. Захід організований відділом працевлаштування випускників університету.

Спеціалісти компанії розповіли про основні функції та задачі менеджера з якості, необхідні для успішного кар’єрного зростання знання та досвід, особисті якості й посадові обов'язки майбутнього фахівця даної галузі, а також зробили огляд українського ринку фахівців зі стандартизації, якості, експертизи та безпеки харчової продукції.

Подібні заходи сприяють посиленню мотивації студентів до опанування тонкощами обраної спеціальності, й надають їм впевненості у гарантованому працевлаштуванні та успішному кар’єрному зростанні після завершення навчання.