Молодіжні ініціативи

19 червня 2017

Нещодавно відбувся III Всеукраїнський з'їзд представників органів студентського самоврядування, у якому взяв участь голова студентської ради Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ Максим Степаненко.

На порядку денному з'їзду було обрання представника від студентської спільноти до Національної агенції із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). На вибори зареєструвалося 6 кандидатів, кожний із яких представив свою програму, після чого делегати мали можливість задати їм питання. Програми кандидатів були змістовними і перспективними, а відповіді на поставлені питання - чіткими та конкретними. Між кандидатами відчувалася досить жорстка конкуренція. За результатами голосування перемогу здобув студент Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Микита Євстівеєв.

Після з'їзду делегати мали можливість поспілкуватися і обговорити події студентського зібрання, а також молодіжні ініціативи, які в подальшому спільними зусиллями будуть втілювати у життя. Поїздка вийшла вдалою та продуктивною, в дружній атмосфері утворилося коло нових знайомств. І надалі оргкомітет планує зібрання IV з'їзду представників ОСС вищих навчальних закладів.