Молодіжні ініціативи

9 березня 2017

​3-5 березня 2017 року у Києві відбувся Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, організований громадською організацією «Let’s do it, Ukraine» за підтримки Мiнiстерства молоді та спорту України спільно з Київським молодіжним центром. Метою заходу було залучення молоді до волонтерської діяльності, пошук оптимальних рішень щодо створення дієвого механізму взаємодії органів державної влади та громадськості у реалізації суспільно значущих проектів, розвиток волонтерського руху та обмін досвідом щодо кращих практик залучення волонтерів до вирішення соціальних питань.

У форумі взяли участь і представники студентського самоврядування нашого університету. Вони отримали можливість відкрити для себе десятки різноманітних молодіжних організацій та проектів і щиро вдячні ГО «Let's do it, Ukraine» за запрошення та сподіваються на подальшу плідну співпрацю!