Молодь вирішує актуальні завдання

7 квітня 2017

​6 квітня 2017 року відбулося засідання секції «Технологічне обладнання та комп’ютерні технології проектування» 83-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

На секцію були представлені 33 наукові роботи, чотирнадцять із яких заслухані на пленарному засіданні секції, інші – стендові доповіді. В роботі конференції взяли участь 63 студенти та 17 осіб професорсько-викладацького складу.

Тематика наукових робіт спрямована на вирішення актуальних завдань харчової галузі промисловості.

Найкращими були визнані роботи:

1-ше місце – «Сушильна установка для термолабільних продуктів» студента ОХ-1-1М Ігоря Никитюка;

2-ге місце – «Дослідження аеродинамічних властивостей камери сушіння комплексу А1-ОРЧ» студента групи ОХ-1-1М Валентина Туфекчі;

3-тє місце – «Удосконалення транспортної системи дифузійного апарату нахиленого типу DC» студента групи ОХ-1-1С Валентина Любаренка.

Бажаємо студентам, аспірантам і молодим вченим подальших творчих успіхів і нових надбань на науковій ниві.