Молодь для молоді

17 травня 2018

На сьогодні політика прозорості своїх можливостей та якості надання освіти для вищих навчальних закладів, на жаль, не є основоположною. Кожного дня агітація, поринувши у голови абітурієнтів із безлічі рекламних буклетів, замилює очі, щораз усе більш розумно прикриваючи наявні негативні сторони пустими та дзвінкими обіцянками. І, здається, виходом є лише сліпо довіряти пропаганді відзнятих вишами відеороликів і надрукованих проспектів.

Однак студенти кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ) нашого університету яро чинять супротив даній політиці «з широко заплющеними очима» у своєму ставленні до якості освіти у ВНЗ України. Адже, хто краще за самих студентів допоможе зробити правильний вибір наступним поколінням, «без табу» розповівши про усі закутки «таємної кімнати» вишів, де вони навчаються. Саме тому студенти-біотехнологи першого року навчання Павло Погрибешний, Юрій Цимбалюк, Олександр Жолобко, Лідія Нестеренко, а також студент третього курсу Володимир Годлевський провели профорієнтаційні бесіди з учнями у своїх рідних навчальних закладах: Тетерівській гуманітарній гімназії та у навчально-виховному комплексі «Школі I ступеня – гімназії «Потенціал».

Справжньою несподіванкою для майбутніх абітурієнтів стала саме прозорість і розкутість діалогу, який з ними вели студенти. Учні з непідробною зацікавленістю прослухали усю важливу інформацію, щодо якості освіти у НУХТ і нових правил вступу до вишу. Наприкінці бесіди кожний бажаючий мав змогу задати важливе для себе запитання та без зайвої скромності отримати повністю прозору відповідь, а також поцікавитися перспективами розвитку біотехнологічної галузі в Україні.

Після завершення візиту, судячи із задоволених виразів обличчя учнів, можна з усією сміливістю вважати, що дана зустріч – не тільки пройшла вдало, а й обов’язково не буде останньою. Адже головною метою таких рандеву для студентів було ознайомити та зацікавити школярів із перспективами роботи у галузі біотехнології, а також на власному прикладі показати, що обирати напрям спеціалізації потрібно завчасно.

    СТРІЧКА НОВИН