Міжнародне визнання

1 червня 2018

В Одеській національній академії харчових технологій відбувся міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2018». До складу оргкомітету цього престижного освітнього заходу входять науковці з ОНАХТ, вишів Польщі, Болгарії, Казахстану, Сербії, Білорусі, Молдови, Ізраїлю, Китаю, Швейцарії, а власне конкурс проводиться у два тури: відбір кращих робіт за 6 секціями та підсумкова скайп-конференція із визначенням переможців. 

Цьогоріч в секції «Економіка і управління» були заявлені 53 роботи студентів і студентських команд з українських та іноземних ВНЗ. У тому числі третьокурсниця-управлінець персоналом Влада Кемська (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») представила результати дослідження рівня інтелектуальної безпеки одного з дочірніх підприємств турецького ритейлера LC Waikiki (бренд одягу для всієї родини). Робота Влади «Basis of intellectual security management of the enterprise», виконана англійською мовою та з поєднанням сучасних методів HR-аналітики і економіко-математичного моделювання, потрапила у фінал. За підсумками захисту наша студентка здобула друге місце і схвальні відгуки членів інтернаціонального журі щодо нетривіальності обраної теми, її вдалої практичної апробації та впевненого виступу.

Вітаємо Владу та її керівника, доцента Ліану Мазник із достойною перемогою, бажаємо нових креативних ідей та рішень і не зупинятись на досягнутому в підкоренні міжнародного наукового Олімпу.  

    СТРІЧКА НОВИН