Міжнародна тренінг-конференція у Празі

4 квітня 2018

Наприкінці березня компанія Європейський науковий центр «Біомаркери» (ESCBM) організувала тренінг-конференцію для молодих вчених, де вони мали змогу прослухати лекції досвідчених науковців з країн Європейського Союзу та дослідників з країн Східного партнерства, Центральної Азії, Росії та Азії. Асистент кафедри біотехнології і мікробіології Христина Берегова для підвищення професійної кваліфікації вирішила взяти очну участь у роботі цього заходу.

Конференцію ESCBM організатори вирішили провести у центрі Праги, серед історичних будівель XV-XVI ст., що вже вражає та захоплює. Реєстрація учасників конференції розпочалась із урочистого привітання. До вітального слова були запрошені видатні науковці: проф.Daniel Petrovic, University of Lubliana, Institute of Histology and Embriology, Cardiology, Genetic Epidemiology, Oрhtalmology, проф. Shahidul Islam, Karolinska Institute, Department of Clinical Science and Education, Stockholm, Sweden, а також проф. Ioana Mozos, Victor Babes University of Medicine and Pharmacy of Timisoara, Romania.

Діяльність ESCBM присвячена сучасним аспектам вивчення біологічних маркерів у галузі фундаментальної та клінічної медицини, фармації, а також молекулярної і фундаментальної біології. Головним пріоритетом ESCBM є створення ефективних умов для обміну досвідом, інформацією, встановлення наукової, культурної взаємодії в єдиному дослідницькому та інформаційному просторі. ESCBM дотримується стратегії Європейської комісії - Європейського дослідницького простору (ERA), яка спрямована на створення відкритого простору для знань, росту і включає як членів ЄС, так і країни Східного партнерства.

Упродовж тижня провідні спеціалісти з Литви (Vilnus University), Молдови (State University of Medicine and Pharmacy), Казахстану (National Medical University), Румунії (Victor Babes University of Medicine and Pharmacy of Timisoara) читали лекції та проводили практичні майстер-класи.

Після навчання учасники мали змогу поринути у старе королівське місто – Прагу. Для них провели екскурсію та ознайомили з найкрасивішими історичними будівлями міста. Час пролетів швидко та непомітно, а поїздка запам’ятається надовго.

    СТРІЧКА НОВИН