Місто її величності

20 квітня 2017

20 квітня 2017 року у Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбувся пізнавальний захід «Місто її величності - Лондон», до якого студенти творчо підготували цікавий матеріал та презентації.

Про аристократичну ділову частину Лондона – Вестмінстер розповіли студенти групи ПСК14 Юлія Прохоренко та Костянтин Миколенко. Вони розкрили особливості королівської резиденції.

Про Тауер, заснований Юлієм Цезарем у 1066 році і який використовувався як фортеця, в’язниця, а на даний час – це музей і місце, де зберігаються усі скарби корони, розповіли Дар’я Чумаченко (ОРГ16) та Олександр Рижков (ПСК14).

Про історію найбільшого собору Англії – Собору Святого Павла розповіли студенти групи ОРГ16 Надія Борисова та Яна Кучеренко.

Про Вестмінстерське абатство – місце поховання коронованих осіб і відомих людей Англії розповіли студенти групи ПСК16 Анастасія Яременко та Влад Охріменко.

Цікаві факти із життя королеви розкрили студенти Дар’я Аністратенко і Наталія Писанка (МД15) та Альона Вовк і Тетяна Маслюк (ОРГ16).

Переможцями стали:

І місце – Дар’я Аністратенко  (МД15);

ІІ місце – Влад Охріменко (ПСК16), Наталія Писанка (МД15);

ІІІ місце – Анастасія Яременко (ПСК16).

Часу було замало, щоб описати усі визначні пам’ятки Лондона, але присутні зрозуміли, що найкращий спосіб довідатися про Лондон – відвідати його.