Методичний семінар

6 червня 2018

5 червня на кафедрі іноземних мов професійного спрямування відбувся методичний семінар за участю британця Майкла Хадсона, старшого консультанта з питань вищої освіти представництва «Pearson». Представник видавництва висвічував тему «My English Lab – «Informing Teaching, Enhancing Learning».

My English Lab - сучасна освітня платформа, розроблена Pearson для вивчення англійської мови, мета якої полегшити роботу викладачів, мотивувати і зацікавлювати студентів. Сучасні технології створюють можливості для вивчення і удосконалення мови будь-де, будь-коли, лише натисканням кнопок телефону, планшета або комп’ютера. Майкл Хадсон поділився власним досвідом імплементації системи My English Lab, зазначивши, що це значно підвищує інтерес студентів до вивчення англійської мови, заохочуючи їх до виконання домашніх завдань.

Викладачі кафедри зацікавилися новітньою розробкою, зазначивши очевидні переваги такої інноваційної технології у вивченні англійської мови: різноманіття завдань для роботи в аудиторії, розроблені цікаві завдання для самостійної роботи студентів, перевірка домашніх завдань відбувається автоматично, викладач має змогу контролювати роботу студентів, допомагаючи їм справлятися з труднощами.

Семінар відбувся у творчій, продуктивній атмосфері спілкування, обміну досвідом і думками щодо застосування новітніх технологій у навчальному процесі, зокрема при вивченні іноземних мов.

    СТРІЧКА НОВИН