Масштабні змагання

4 липня 2017

​3 липня на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» розпочалася 12-я міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.А. Лебедєва і В.М. Глушкова KPI-Open 2017. Захід традиційно відбувається за підтримки Міністерства освіти і науки України, Кібернетичного центру Національної академії наук України, компанії Vanopl Development Group і численних спонсорів.

Команди факультету автоматизації і комп’ютерних систем нашого університету – традиційні учасники цих престижних інтелектуальних змагань. Цього року честь нашого вишу захищають команди «NUFT_Stavr» у складі Віолетти Зарицкої (1 курс), Олександра Прокопенка (1 курс) та Ігоря Старнавського (3 курс), «NUFT_Hobgoblin» у складі другокурсників Владислава Балачевського, Олександра Турбала й Артема Труша, «NUFT_Small_Bang» у складі першокурсників Івана Устимука, Євгена Касьяна, Владислава Сироти та «Pink Unicorn» у складі третьокурсниць Анни Литвин, Катерини Чернобай, Розалії Посталатій. Незмінний тренер наших команд впродовж усіх років участі в Олімпіаді – в.о. завідувача кафедри інформатики, доцент Сергій Грибков.

Участь у KPI-Open 2017 беруть 115 команд із 50 навчальних закладів десяти країн: України, Росії, Естонії, Литви, Польщі, Словаччини, Угорщини, Латвії, Румунії та Китаю. Тож на наших студентів чекає надзвичайно жорстка конкурента боротьба. Бажаємо їм наснаги й успіху у підкоренні найвищих щаблів турнірної таблиці.

Нагадаємо, що Олімпіада KPI-Open - одне з найбільших очних змагань із програмування в світі і найбільше в Україні. Вперше вона була проведена в 2006 році, і відразу ж стала важливою подією для програмістів із України, країн СНД і всієї Східної Європи. Олімпіада проводиться за оригінальними правилами, приведеними у відповідність із міжнародними. За 11 років існування в Олімпіаді взяли участь 851 команда, 3235 студентів із 14 країн, 69 міст і 162 вищих навчальних закладів.