Масштабна профорієнтація

13 березня 2017

10 березня представники факультету біотехнології та екологічного контролю відвідали Технічний ліцей м. Києва.

Справжній «профорієнтаційний десант» презентував учням ліцею освітню діяльність факультету, адже були представлені всі його випускаючі кафедри. Зокрема, доцент кафедри біотехнології і мікробіології Світлана Тетеріна разом зі студентом групи БТЕК-2-1 Віталієм Гриненком ознайомили слухачів із можливостями займатися науковою діяльністю на базі кафедри, розповіли про культурне і спортивне життя та про цікаве позауніверситетське дозвілля, а також познайомили слухачів із перспективами продовження освіти у провідних європейських університетах.

Студенти четвертого курсу кафедри хімічної технології та фізичної і колоїдної хімії Ігор Голуб та Олена Дудка презентували майстер-клас щодо виявлення харчових добавок у молочних продуктах, а також презентували зразки косметичної продукції – креми і парфуми, які власноруч виготовили під час лабораторних робіт.

Студент групи БТЕК 4-5 Богдан Рудик  означив майбутнім студентам перспективи отримання освіти студентами-екологами у провідному європейському університеті Польщі. Богдан розповів про приємні враження від європейської освіти, від технічної оснащеності тамтешніх вишів, а також – від європейської стипендії і можливостей для подорожування і творчого відпочинку, які вона відкриває старанній і розумній молодій людині.

Школярі зацікавлено слухали доповідачів, адже виступали не лише викладачі, а й вчорашні учні – студенти. Крім того, ознайомлення з професійним спрямуванням кафедр розпочали з перегляду цікавого рекламного відеоролика. Далі учні дізналися про перспективи навчання на факультеті, дослідні лабораторії кафедр і ґрунтовну практичну підготовку та можливості працевлаштування випускників.

Після виступів і відповідей на запитання всі зацікавлені слухачі отримали рекламно-інформаційні буклети з детальною інформацією.

Користуючись нагодою, представники університету запросили майбутніх абітурієнтів з метою детальнішого ознайомлення з НУХТ та досягненнями кафедр факультету БТЕК зокрема, відвідати День відкритих дверей університету, що відбудеться 25 березня.