Майстерність публічних виступів

8 червня 2018

Формат майстер-класів в опануванні чогось цікавого став доволі популярним сьогодні в університеті. Останній приклад – наші хіміки-технологи. Вони повірили у свої сили, підвищили рівень володіння власними здібностями та отримали з перших рук від відомої теле- та радіоведучої знання з ораторського мистецтва, що було дуже корисно. Наталія Махно, як  тренер з ораторського мистецтва, дала поради студентам-хімікам щодо майстерності публічних виступів. Гостя наголосила, що практично в будь-якій професії дуже важливо вміти презентувати себе або свій продукт, вміти зацікавити, надихнути і знаходити спільну мову з іншими людьми.

Під час майстер-класу Наталія поділилася вправами для постановки голосу, розкрила секрет «мови жестів», дала цінні поради, як вгамувати страх перед аудиторією і налаштувати себе на яскравий і переконливий виступ.

Керуючись своїм досвідом журналіста, радіо- і телеведучої, Наталія розкрила тонкощі ораторської майстерності: як керувати будь-якою аудиторією, досягати поставленої мети і максимально ефективно проводити свій головний публічний виступ-життя.

Студенти подякували гості за цікавий майстер-клас, а здобуті навички зможуть використати під час захисту дипломних та курсових робіт і проектів.

    СТРІЧКА НОВИН