Майстер-клас від Червоного Хреста

10 листопада 2017

​Відбулася зустріч студентів кафедри маркетингу з волонтером-рятувальником Загону швидкого реагування м. Біла Церква Товариства Червоного Хреста України Володимиром Мухіним. Метою майстер-класу було надання знань присутнім про захист людського життя та здоров’я, адже, не зважаючи на те, хто людина за професією – рекламіст, маркетолог чи піарник – питання правильного надання допомоги собі, рідним чи сторонній людині – в пріоритеті. Перша допомога важлива всюди, оскільки ніхто не застрахований від надзвичайних ситуацій.

У ході зустрічі інструктор розповів історію виникнення Товариства та стратегічні напрями Міжнародного Руху Червоного Хреста. Важливою була інформація від волонтера про алгоритми дій у різних ситуаціях, серед яких: основні принципи надання першої допомоги, проведення серцево-легеневої реанімації, дії при частковій та повній непрохідності дихальних шляхів, кровотечах, ранах, травмах і невідкладних станах. Володимир наводив багато життєвих прикладів по наданню першої допомоги при супроводі різноманітних масових заходів. Приклади дійсно вразили!

Студенти мали змогу на практиці відпрацювати правильне виконання відновного положення, серцево-легеневої реанімації за допомогою манекена, накладання тугої пов'язки, фіксації стороннього тіла.

Майстер-клас був дуже змістовним, цікавим, а головне – корисним. Студенти кафедри маркетингу НУХТ здобули безцінні знання, які,  в разі потреби, допоможуть врятувати життя та запобігти непоправним наслідкам.