Майстер-клас із візажу

6 грудня 2017

​На кафедрі технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів відбулася зустріч учасників сертифікатної програми «Косметологія» та студентів 2 і 5 курсу із випускницею спеціальності «Технологія жирів і жирозамінників», нині провідним технологом компанії «Codi Рrofessional» Яною Штепою. Тепер Яна – суддя міжнародних чемпіонатів із макіяжу, автор і розробник програм із майстерності макіяжу, візажист-стиліст, бровіст та інструктор-викладач.

Випускниця поділилась успіхами свого професійного росту як технолога та візажиста, а також представила продукцію компанії. Як відомо, компанія «Codi Рrofessional» спеціалізується не лише на продажу косметичних засобів, а й приділяє значну увагу популяризації майстерності візажу, а також планує виробництво власних косметичних продуктів.

У програмі заходу були також майстер-класи із візажу та використання косметичних засобів різного призначення. Моделями даного майстер-класу стали учасники сертифікатної програми «Косметологія» та студенти.

Наприкінці спілкування всі учасники одержали подарунки від компанії «Codi Рrofessional» та запрошення до співпраці із даною компанією.