Майстер-клас для абітурієнта

10 травня 2017

Викладач кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу, доцент Тетяна Сильчук організувала майстер-клас зі складання серветок для учнів гімназії № 59 ім. О. М. Бойченка м. Києва. Допомагали викладачу студентка ІІІ курсу Юлія Ліснянська з майбутніми фахівцями готельної та ресторанної справи, першокурсницями Анжелікою Назаровою, Анною Мороженко і Дар’єю Мельник.

Школярі з ентузіазмом опановували такі способи складання серветок, як лілія, королівська мантія, свічка, тіара. Під час майстер-класу Тетяна Сильчук розповіла учням про умови вступу до нашого університету, спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка, а також про насичене подіями, динамічне і яскраве життя студентства факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.

Майбутні абітурієнти оволоділи навичками складання серветок, що є важливим елементом тематичного оформлення столу у закладах ресторанного господарства, а також може стати креативним доповненням святкового столу, за яким збираються рідні та близькі.

Сподіваємося, учням гімназії № 59 сподобався майстер-клас, а інформація щодо умов вступу і навчання допоможе визначитися з вибором вищого навчального закладу.