Майбутнє науки

14 квітня 2017

Майбутні студенти нашого університету, ліцеїсти Технічного ліцею Шевченківського району м. Києва представили свої наукові здобутки на науково-практичній конференції, яка відбулася в Київському будинку вчителя 13 квітня.

Ліцеїсти як старших, так і середніх класів протягом року під керівництвом досвідчених викладачів ліцею виконували дослідницькі роботи з актуальних питань якості харчових продуктів, екологічних проблем, хімії та математики, біології, логіки та багатьох інших.

Не зважаючи на юний вік, доповідачі на високому рівні представили свої наукові здобутки. Авторитетна наукова колегія звернула увагу на сучасні методи, застосовані в дослідженнях, стиль представлення доповідей, лаконічність і вміння виділити основні моменти презентацій.

На запрошення адміністрації ліцею до участі в науковій колегії конференції були запрошені науковці нашого університету – доценти кафедри машин і апаратів харчових і фармацевтичних виробництв Олексій Губеня й кафедри біотехнології і мікробіології Юрій Пєнчук. Наші науковці, підводячи підсумки конференції, поділилися позитивними враженнями від отриманої інформації, наголосили на важливості участі молоді в дослідницькій роботі, подякували педагогічному колективу ліцею за кропітку працю та ентузіазм, і, користуючись нагодою, запросили ліцеїстів до навчання в нашому університеті.

Бажаємо ліцеїстам та їхнім вчителям нових творчих здобутків і реалізації результатів дослідницької роботи, і з радістю чекаємо на зустрічі в Національному університеті харчових технологій.