Майбутнє будуємо сьогодні

6 квітня 2017

​З 6 по 8 квітня у Національному центрі ділового співробітництва «Український дім» працюють виставки «Освіта та кар’єра–2017» і «Освіта за кордоном», у ході яких представлені провідні українські виші й понад 50 закордонних навчальних закладів із різних країн.

Виставки є найбільшим заходом в Україні, присвяченим широкому колу питань освіти в Україні та за кордоном, під час якого відвідувачі можуть поспілкуватися з представниками українських і закордонних навчальних закладів, дізнатися про освітні й підготовчі програми, які пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо. Тому наш університет є традиційним учасником цих освітянських форумів.

В урочистій церемонії відкриття виставок взяли участь: президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремінь, в.о. директора Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Володимир Ткаченко, Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пекло, директор Чеського центру у Києві Луція Ржегоржікова, проректор нашого університету з наукової роботи Олександр Шевченко. Свої вітання й найкращі побажання учасникам та відвідувачам виставок надіслала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Експозиція нашого університету, як і завжди, викликала значну зацікавленість і почесних гостей й відвідувачів виставок, і їх учасників із різних регіонів України, а також Польщі, Чехії, Ізраїлю.

Крім того, у перший день роботи форумів відбулося нагородження переможців рейтингового конкурсу, серед яких, що вже стало доброю традицією, і наш навчальний заклад.