Лунай, величне наше слово

10 листопада 2017

У День української писемності та мови у Вінницькому коледжі НУХТ  відбулася низка заходів пізнавально-навчального спрямування з метою вшанування рідної мови.

Студенти і викладачі коледжу взяли участь у написанні XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, що стало уже традицією для навчального закладу. Усі присутні відмітили урочисто-позитивну атмосферу заходу, а також глибокий патріотичний зміст тексту «Наші пісні».

Під час перерви звучав усний журнал «Невичерпна духовна скарбниця».

В українській світлиці коледжу представили літературно-мистецьку композицію «Душа народу бринить у слові!».

З метою визначення талановитих шанувальників рідного слова відбулося «Ерудит-шоу знавців української мови» з врученням призів переможцям.

Завітали на свято  творці слов'янської азбуки –  Кирило і Мефодій. Алла Козинець і Дмитро Попуторовський розважили глядачів міні-виставою «Грамота по-сімейному». Родзинкою вечора стало декламування вірша «Молитва» 7-річною Даринною Мельник.

А яскравою і емоційною прикрасою дійства стали виступи гурту «Мрія» з піснями «Ми – українці», «Ярема».