Люби природу

19 квітня 2017

Як показує багаторічний досвід, позакласні заходи з біології досить різноманітні, але, мабуть, найпопулярнішою і універсальною формою проведення є аналог телевізійної гри КВН. Тож у рамках проведення декади хімічних дисциплін у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулися змагання студентів 012 та 611 груп  у грі КВН під назвою «Люби природу у собі, а не себе в природі».

Команди «Дельфін» (012 гр.) та «Буйвіл» (611 гр.) вирішували цілий комплекс завдань: творчо мислили, здобували знання, швидко орієнтувалися в навколишній обстановці, знаходили правильну відповідь i давали її в дотепній формі.

Різноманітні конкурси оцінювало журі, враховуючи  цікавість сюжету виступу,  майстерність і, звичайно рівень біологічних знань.

Переможцем гри стала команда «Дельфін».