Летіть, голуби, летіть…

4 липня 2018

​2 липня 2018 року в актовій залі Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам груп МА-3, БО-3, ХМК-4, ХМК-4с, ПК-4 та ЕР-4.

З вітальним словом виступили директор коледжу Михайло Григорців, заступник директора з навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти Наталія Сембай, куратори випускних груп, завідувач техніко-економічного відділення Тарас Березюк і завідувач механіко-технологічного відділення Мирослава Сагайдак.

Багато теплих щирих напутніх слів пролунало на адресу випускників. Вони, у свою чергу, сердечно дякували своїм педагогам за науку, терпіння й щедрість, з якою ті ділилися своїми знаннями, досвідом, допомогою.

Хтось із випускників продовжить здобувати вищу освіту, хтось увіллється у ряди фахівців на підприємствах регіону й країни, та всі вони пам’ятатимуть свою Альма матер й, впевнені, гідно нестимуть звання випускника Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ!