Лекція від фахівця

3 квітня 2017

31 березня відбулася відкрита лекція з дисципліни «Пневматика та пневмоприводи» професора, доктора технічних наук Миколи Якимчука для студентів третього курсу освітнього ступеня «бакалавр» cпеціальностей «Прикладна механіка» та «Галузеве машинобудування». На лекцію завітали професорсько-викладацький склад кафедри технічної механіки і пакувальної техніки, представник навчально-методичного управління Алла Оскілко. Тема лекції – «Вакумна техніка».

Лектором були наведені цікаві історичні факти розвитку вакуму. На лекції були розглянуті основні поняття, закони та методики підбору вакуумних елементів. Особлива увага приділялася використанню вакууму в харчовому обладнанні для реалізації технологічних процесів харчових виробництв.

Лекція була змістовною, цікавою, супроводжувалась електронною презентацією та пройшла на високому взаємному розумінні між студентами та лектором. Професійний рівень прочитаної лекції підтверджений значною увагою, як з боку студентів, так і колег.