Кубок ректора

8 листопада 2017

7 листопада у спорткомплексі університету відбулося урочисте відкриття турніру з футзалу «Кубок ректора 2017».

Традиційно участь у турнірі беруть команди факультетів і інститутів, й усі вони вишикувалися у великій спортивній залі спорткомплексу.

Участь у церемонії відкриття головного футбольного змагання університету взяли проректор університету з соціально-побутових питань Віктор Сташейко, завідувач кафедри фізичного виховання Ірина Павлюк, викладачі кафедри, студенти університету.

Учасників турніру та вболівальників тепло привітав Віктор Сташейко. Він поздоровив присутніх студентів, побажав наснаги, успіхів і усіляких гараздів. Проректор презентував головний трофей змагань, за який футзалісти змагатимуться впродовж трьох найближчих тижнів – кубок, й побажав перемогти найсильнішим.  Після вітальних слів він розпочав турнір символічним ударом м’ячем по воротах.

Запрошуємо вболівальників підтримати свої факультети та інститути, й оцінити сили й майстерність суперників. Усі – на футбол!